Підприємство було засноване у 2014р. На сьогоднішній день являється молодою, успішною компанією, що постійно розвивається. Команда спеціалістів ТОВ «ТЕХЕНЕРГОІНВЕСТ УКРАЇНА» під час реалізації проектів, професійно вивчила суть бізнес-процесів та зарекомендувала себе як надійний партнер. Чесність, порядність та відкритість – являються головними цінностями компанії. Всі роботи виконуються з дотриманням відповідних норм з охорони праці, санітарно-технічних норм, корпоративних вимог замовника, а також з дотриманням термінів взятих на себе зобов’язань.
Висока якість наданих послуг підтверджується професійністю та кваліфікацією фахівців, а також спроможністю виконувати роботи різної складності та приймати на себе відповідальність за кінцевий результат. 

 

За результатами 2018-2019 років, ТОВ “Техенергоінвест Україна” отримала національний сертифікат за внесок у розвиток економіки регіону та здобула право першості за відмінну динаміку розвитку підприємства у сфері інжинірингу, геології, надання послуг технічного консультування.