TgXNZK7qyIrgHjXKragf

Розробка 3D візуалізації

3D візуалізація об’єктів – найкращий і надійний спосіб продемонструвати всі переваги об’єкта, дає можливість залучити більшу кількість майбутніх. Якщо Ваш проект поки представлений тільки в кресленнях, він може програти в конкурентній боротьбі менш вдалою реалізації проекту, але ефектно 3D визуализированному проекту у вигляді зображень або навіть анімації.
Розробка 3D візуалізації дають можливість заздалегідь побачити результат майбутньої роботи, заглянути трохи вперед, оцінити їй відповідність поставленим завданням і своєчасно виявити недоліки і вузькі місця, що дозволяє заощадити фінанси в ході подальшої роботи.
Результати 3D візуалізації можуть за бажанням Замовника включати різний рівень деталізації представлених об’єктів, в результаті чого об’єкт 3D візуалізації може виглядати схематично або навіть точь-в-точь як на фотографії.
Підсумком роботи є набір високоякісних зображення або відеоролик, що повністю відповідає побажанням Замовника за зовнішнім виглядом продукту і іншим параметрам.
3D Візуалізація об’єктів може бути представлена ​​у вигляді наступних матеріалів:
  • зображень високого розрідження і чіткості;
  • панорамні зображення і тури
  • 3D обертання об’єктів.