Шнекові транспортери

Шнекові транспортери відносять до гвинтових конвеєрів, як правило, закритого типу і постійної дії.
Виглядати вони можуть по-різному, іноді корпус транспортера буває циліндровим, в формі труби, а іноді у вигляді відкритого жолоба. Усередині корпусу розміщений спіральний гвинт (шнек). Гвинт рухається навколо осі, транспортуючи, таким чином, по спіралі продукт на потрібну відстань. Швидкість обертання гвинта можна без зусиль відрегулювати, використовуючи потрібний редуктор. 
Потужність двигуна агрегату повинна співвідноситися з видом матеріалу, що транспортується, зі швидкістю його переміщення і габаритами самого гвинта.
Існують різноманітні модифікації транспортерів, особливості яких визначають їх призначення і технічні можливості, наприклад, широко застосовують спіральний гнучкий шнековий транспортер, стрічковий, використовується також вертикальний транспортер і ін.
Агрегат з циліндричним цільним корпусом застосовується у випадках, коли необхідно запобігти засмічення і висипання самого продукту, що транспортується або запилення навколишнього простору (наприклад, шнековий транспортер для цукру)
Деталь15
imgonline-com-ua-Transparent-backgr-ko7cWAyqJnRnAG

Переваги  шнекових транспортерів

Основнимою перевагою обладнання є  доступна вартість. Завдяки низькій металоємності і відносно невеликим розмірам, формується і оптимальна ціна.
Простота використання, переміщення і мобільність. За умови установки спеціальних шасі можна використовувати також в якості мобільних навантажувачів.
Обертається шнек повністю виключає ймовірність виникнення «пробок», з необхідністю подальшої чистки.
Можливість широкого застосування-від обробки сипучих матеріалів дрібної фракції до продукції великого калібру та ін.